Kedinin Kakasıyla Oynaması ?

oztasilares

Bugün kedim kumuna değilde kap önüne kakasını yapmıştı tam değil de hafif ishal gibiydi ve oynuyordu. Bugün schesir ton balıklı aloe veralı yaş mamasından verdim hep kullanıyorum bir sıkıntı olmamıştı ishali neden olabilir ? Kumunu mu az koydum acaba diye biraz daha koydum ama tuvaletiyle oynaması neden olur ? Kakasını peçeteyle alıp kumuna koyup ona kapattırdım üstünü.

4 CEVAP

zehraaozlu

Benim kedim de bana sinirlendiğinde az ilgilendiğimizde tepki olarak yapıyor ama eğer bir rahatsızlığı varsa o yüzden de yapmış olabilir siz kumunu fazla koyup 12 saat mamayı kesin çünkü sıcaklarda kediler de hassaslaşıyor. Anormal davranışları devam ederse zaten her anlamda anlarsınız bir sıkıntısı olduğunu.

oztasilares

Çok teşekkür ederim ^^

Benim kedim kumunu az koyduğum da aynen öyle yapıyor oynuyor kakasıyla sıpa, biraz daha koyduğumda yapmayı kesiyor

zehraaozlu

Ne demekk♥