Petlebi Bir Bende Mi Surekli Hata Veriyor.

Ozzey

Merhaba site bir bende mi hata veriyor. 503 hatasi veriyor. :((

6 CEVAP

Hilalllllll

Bende ara sıra oluyo bir kere hiç girememiştim 😶

Renklipati

Bir ara 404 hastasıydı şimdi de bumu çıktı, şu saattlerde verdiyse hata bende olmadı en azından bunu belirteyim

_SeNa

Ben de olmadı

diablerose

fotoraf yarismasinda tum fotolari seri sekilde begeniorum bazen. cunku bence hepsi cok tatlı. ama sonra hata veriyor ve siteye hic girdirmio beni :D. tarama gecmisini silersem tekrar girebiliorum

Minigimmm

Bende de dün aksam hata verdi sayfayi yenileyince duzeldi. Arada takılıyor sanırım. Yoğunluktan olabilir belki

Snzlc

bendede olmuştu bir ara tarayıcıyı değiştirin