Proline Yavru Jöleli Yas Mama

Biber2021

Öncelikle bugün çok soru sorduğum icin kusura bakmayın bu yaş mamadan sipariş verdim 6 adet 100 gram 27.89 tl di sizce kaliteli mi?

14 CEVAP

Poncimin

• Hiç iyi değil. İçeriği "Et ve hayvansal türevler (tavuk %5), mineraller, inulin (%0,1)" Bakınca içerisinde sadece %5 tavuk var. Gerisi hangi hayvanın neresi belli değil. Sonuçta hayvansal türevler yazmışlar. İnulin ve taurin içermesi iyi. İnulin oranı az gibi ama taurin oranı güzel. Ama genele bakınca doğru düzgün et kaynağı olmadığı için önermem, kötü bir yaş mama.

• Onun yerine petlebide olan Vets Plus yavru kedi konservesini alın daha iyi. Fiyatına göre içeriği güzel. İstediğiniz gibi jöleli mama. İçeriğinde %41 tavuk "eti" var. Hayvansal türevler yok. %7.5 ciğer içeriyor. Ki ciğer, yetişkin kediler özellikle de yavru kediler için çok faydalı. Paketin %50'sini de jöle kaplıyor. Vitamin A, D, E, B, Çinko, Manganez, Selenyum, Taurin içeriyor. Vitamin-mineral içeriği de iyi, yavru kedilerin gelişimi için güzel. Bütçenizi az artırıp bu yaş mamayı tercih edin.

[Vet's Plus Jöle Soslu Parça Tavuk Etli Tahılsız Yavru Kedi Konservesi İçerik:]

Tavuk Eti %41
Ciğer %7,5
Bitkisel Ürün %1,5
Jöle %50

Ürüne ulaşmak için tıklayın:

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/vet-s-plus-jole-soslu-parca-tavuk-etli-tahilsiz-anne-ve-yavru-kedi-konservesi-100gr.html

Palyaco

Pek iyi deyil miamor kullansanız 6 tl

Biber2021

Sadece jöle yiyor

Biber2021

Bu parça etli mi acaba

Palyaco

Suyunu seviyorsa gimcat elmali fleto

Renklipati

Sadece jöleli parça etli konserve mama yemeyen kediye püre tarzı olan yaş mama deneyin benim kedim de asla yemez jöle olursa yalar bırakır, fakat püre olanları birazda olsa yer

Renklipati

İçinde belli olur küçük küp küp şeklinde ufacık etlermi var öyle ise parça etli, püre daha farklı kırmızı etin püre hali jölesiz oluyor tadını daha fazla seviyor kediler

Lils

Pek kaliteli değil

Warriorsans

Pek iyi bir mama değil. Tavsiyem schesir, gimcat, nd, bozita, exculision amaa bizim kedilerin en evde yapılan yaş mama hatta en sevdikleri ödül mamasından bile daha çok seviyorlar. Tarif vereyim 500 gr tavuk ciğeri 500 gr tavuk 1 patates 1 kabak 1 havuç haşla. Altınk kapatır kapatmaz 1 tane yumurta kır sıcağıyla pişiyor zaten. Yumurtanın kabuklarını da ekle, 1 tatlı kaşığı zerdeçal tozu ekle blenderden geçir. Azıcık ıspanak vs de ekleyebilirsin. Kıvamı çok katı bir çorba gibi oluyor 1 gece dolapta bekleyince de katılaşıyor iki haline de bayılıyorlar. Ben böyle bol bol yapıp sokaktaki dostlarımızla da paylaşıyorum ve kalanı buzluğa atıyorum çok pratik ve sağlıklı

dilanbulent

İçeriği hiç iyi değil. Kalite sıfır.

Azemm

Parça etli bir mama, bir kereye mahsus almıştım. Jöle ve parça et. İçeriğinde %4 et türevleri olması lazım. Almanızı önermem.

duman_cat_world

İçeriği güzel değil. Kedinize vermeyin bence.

Sadece jöleli yiyorsa Vets Plus alabilirsiniz. şekersiz, tahılsız, taurinli ve içeriği çok güzel. fiyatı da uygun. jöleli bir yaş mama. petlebiden temin edebilirsiniz. 🤩

Snzlc

yaş mama için bütçeniz düşükse 28 tl verip bunu alacağınıza 1 bütün tavuk (17 tl) bir paket tavuk ciğer (13 tl) alabilirsiniz. hem daha sağlıklı olur hemde daha uzun gider

patidostu17

sokak kedilerine vermiştim yediler ancak evdeki kedilerim kısır yağlı ve aşırı jöleli mamaları sevmiyorlar. Kedinizin hassasiyetine ve evde yediği kuru mamasını da düşünerek seçim yapabilirsiniz. Not: sokak kedisi 415 gr. konservenin yarısından çoğunu yemişti.