Kedimin Tirnaklarini Normal Tırnak Makası İle Kesebilir Miyim Yoksa İlla Kedi Tirnak Makasimi Lazim?

Sisko

Tirnak makasi aldım ama fazla iyi değil normal tirnak makası ile kezsem sorun olur mu?

13 CEVAP

Warriorsans

Ben normal tırnak makasıyla kesiyorum hiç bir sorun olmuyor.

ok16

Tırnak makasını yan bir şekilde kullanırsanız sorun olmaz. Ben de hep öyle yapıyorum.

dilanbulent

Kediler için olan çoğu tırnak makası işe yaramıyor. 4 model aldım, hepsi birbirinden pahalı olmasına rağmen hiçbiri işe yaramadı, doğru dürüst kesmiyorlar. O yüzden ben de kendi makasımla kesiyorum. Bir problem yok yani.

Azemm

Doğru şekilde keserseniz hiçbir sorun yaşamazsınız

emreovec

Kesersin tabi ki ama dikkat edin derin kesme riskiniz her zaman onda daha fazla. Yapmazsınız tabi ama aklıma geldi yazayım birde sizin kestiğiniz makas ile kesmeyin :)

Ben normal tırnak makasıyla azar azar kesiyorum bir sorun olmuyor

Phoenix3

Önermiyorum. Kedi tırnak makasları kedilerim tırnaklarına özel olarak tasarlanmışlar. Belki de düzgün kesmeyi beceremiyorsunuzdur sorun makasta değildir? Videolara bakın bence.

Palyaco

Kedi tırnak makası ucuz onu alıp kullansanız daha iyi olur

Ozgcrn

Ben de normal büyük tırnak makasıyla kesiyorum kedi makasıyla kestirmiyor bizim oğlan zaten onunla kesmeye çalıştığımda düzgün kesilmiyor da

duman_cat_world

Biz de normal tırnak makasıyla kesiyoruz, hiçbir sıkıntı olmuyor. Ayda bir iki kere kesiyorum.

Zaten kedi tırnak makaslarının çoğu düzgün çalışmıyor. Gerçekten kalitlei olanlar da 40₺ nin altında olmuyor maalesef.

_SeNa

Biz de normal tırnak makasıyla kesiyoruz. Biz de küçük boyu vardı onu kullanıyoruz bir sorun da olmuyor.

Lunaveelmas

Kesmeyin bence derin kesebilirsiniz

Snzlc

bende bebek tırnak makasıyla kesiyorum sorun olmuyor