Kedimin Sağlığı

nursenagulx

Kedimi sahipleneli 1 hafta oldu 24 Ağustosta kedimin mamasını değiştirdim ishal oldu ve bir kere kusmuştu korktuğum için hemen bir veterinere götürdüm bana vitaform adında bir ilaç verdi içime sinmedi ama yinede veteriner bilir diyip söylediğinden daha az kedime verdim ondan sonra daha çok kusmaya başladı ertesi gün başka bir veterinere götürdüm haşlanmış göğüs yemeye başladık iştahı var ama çok halsiz reflor adında ilaç kullanıyoruz ishali değişmeye başladı koyu yeşil gibi yumuşak görünümlü bir dışkısı var 1 gündür kusmuyor ama kustuğunda da köpük şeklinde kusuyor çok endişeleniyorum lütfen birşeyler söyleyin 🙏🏻

10 CEVAP

beyzathemoc1

midesinde ya da bağırsaklarında bi problem olabilir ultrason çekildi mi

Palyaco

Haftada 3 sefer 1 tatlı kaşığı zeytinyağı verin bağırsak florasini düzelecek

beyzathemoc1

ultrasonla bakılsa daha iyi olur aslında tıkanıklık ya da başka bi sorun olabilir bağırsak için probiyotik kullanabilirsiniz rahatlatır synbiocure iyi diyorlar ama denemedim

nursenagulx

Teşekkür ederim Beyza önerilerin için 🙏🏻

beyzathemoc1

rica ederim umarım düzelir kısa zamanda❤

Palyaco

Kesinlikle olmaz 2 buçuk aylıkken sahiplendim benim kedimdede olmuştu düzeldi 3 gün sonra yazın burda

nursenagulx

Veteriner bir kaç gün gözlemlememi söyledi

Palyaco

Birde kefir aynı şekilde haftada 3 sefer 1 tatlı kasigi

nursenagulx

Kedim henüz 2 aylık bile değil bişey olmaz dimi bunları yaptığımda

nursenagulx

Peki çok teşekkür ederim 🙏🏻❤️