Kedim Tatlı Yedi

merhaba arkadaşlar kedi ben tatlı yerken kedimm yemeye başladı şekerin zararlı olduğunu bliyorum ama zararı olurmu

4 CEVAP

Minnak53

Hayvanmelegi selam;
Kedilerin tatlılara karşı tat alma duyusu yoktur ve tatlı şekerli ürünler asla bence verilmemeli .. şekerm zararını biliyorum demişsin vermişsin şimdi oldu mu bu :((

KedimVar

Az yediyse sorun olmaz. Benimki de sütlü tatlıları ve şerbetli tatlıları çok seviyor ama vermiyorum tabi ki.

oztasilares

ben doğal süt aldığımda bazen sütlaç falan yaptığımda çok az veriyorum ama şeker falan tabi ki veriyorsanız zararlı az vermeye çalışın sütlü şeyleri

hayır ben vermedim ben yerken kendisi yedi