Köpüşler İçin Şampuan

Herasue

Selamlar. Heramızın dertleri bitmiyor arkadaşlar pek nazlı bu çocuk 😂 neyse yaş mama olayını çözdük arkadaşlar eski mamız geldi mutlu kakalarmız var artık😂 ama bi türlü miniğimiz için doğru şampuanı bulamadık hep fazla tüy dökümü ve kaşıntısı oluyor (veterinere de götürdük bunun için ama onda başka şampuan söylüyor kısır döngüdeyiz) en son bebek şampuanı denedim belki daha iyi olur diye ama değişen bir şey olmadı. Önerebileceğiniz hassas ciltli miniklerimize göre şampuan var mı ? Teşekkür ederiz 🤍
Dip not:Dermaleen, biodermacure çeşitli modellerini kullandık. En son botanivo marka gördüm hassas ciltler için ama satışını bulamadım hiçbir yerde.

2 CEVAP

theyusra

beaphar ya da biopetactive deneyebilirsiniz, kedim olduğu için yıkamıyorum yani kullanmıyorum ama alacak olsam bunlardan kullanırdım 🤗

Herasue

Dip not 2: ayda bir yıkıyoruz zaten ya da cidden çok terlediğinde 3. haftada yıkadığımız oluyor. Duşta kendi lifi ve ayrı tarağı bile var arkadaşlar