Sizce Köpek Almak İçin Uygun Muyum?

merhaba arkadaşlar, oldukça düzensiz bir işim var, bazen günde 12-13, bazen de 1-2 saat sürebiliyor, bir köpek sahiplenmek istiyorum ama saatler beni korkutuyor? sizce her gün olmasa da 12-13 saat yalnız kalması çok mu olur? evde olduğum süre boyunca onunla ilgilenebilirim. yanına bir arkadaş daha alırsam sorun çözülür mü?
süre dışında her şartı sağlayabilirim, siz de fikrinizi paylaşır mısınız acaba?

17 CEVAP

Öncelikle Tiyatro Oyuncu olmanız hosuma gitti Size tavsiyem Kedi almanız Hem sizin için daha iyi ama alırsanız ki eğer kedi büyüdüğün de Bir tane daha alma kararı alırsanız alnlaşamayabilirler o yüzden Şimdiden 2 tane yavru alın Tabii siz bilirsiniz :)
Başarılar

çok sağ olun, ama ilk sayfada açıklamıştım sürekli beraber vakit geçirdiğim bir kız arkadaşım var ve köpeği kedileri hiç sevmiyor, bu yüzden kedi de düşünemem maalesef

Mavis276

O kadar saat hayvan tek kalamaz zaten