Kedimin Çenesinde Akne Mi Var?

MirayUgurlu

Kedimin çenesinde görseldeki gibi bir şey var ve o kısımda tüyleri dökülmüş, çenesini sık sık kaçıyordu son zamanlarda. Ne olduğu hakkında bir bilgisi olan var mı? Tüm aşılarını düzenli yaptırıyorum kaliteli mama alıyorum plastik kapta beslemiyorum sebebi nedir bunun?

6 CEVAP

Lils

Mantar gibi geldi bana ama o bölgede mantar çıktığını görmedim daha önce

deniznergis

kendini kaşırken tırnagıyla delmiş sanırım öyle görünüyor

Snzlc

akne değil bu. akne nokta nokta siyahlık şeklinde oluyor

Azemm

Akne değil sanırım. Kedilerde birçok cilt problemi yaşanabiliyor. Uzman olmayan bizlerin yalnızca fotoğraftan anlaması olağan değil. Ayrıca yorum yapmamızın da faydalı olacağını sanmıyorum. Hekiminize fotoğrafını atınız. Gerekli olursa muayeneye gidebilirsiniz.

simbakedi

akne degil bence akne tam cenesinde oluyor genelde. veterinere gitmenizde yarar var daha da buyumesin

MirayUgurlu

Veterinerim ile görüştüm ve o da kaşıdığı için tırnağıyla zarar vermiş olduğunu söyledi, herkese teşekkürler :)