2 Mama Karıştırıp Verebilir Miyim? Proplan+Acana

ashiyaah

Kedimi kısırlaştırdım ama daha proplan yavru kedi maması dan kısır kedi mamasına geçmedim. Geçiş yaparken iki mamayı karıştırıp vereceğim yavruma ama bunu sürekli yapabilir miyim diye sormak istiyorum. Kedim az yiyor diye endişeleniyorum o yüzden yavru kedi mamasıyla devam ettik. Bu süreç 6 7 aydır böyle. Kısır kedi maması aldım indoor acana, biraz karıştırıp verdim geçiş sürecindeyiz de acaba böyle versem mi yapan var mı? Veterinere danışmadan önce yapan var mı diye merak ettim özellikle bu iki markayı

2 CEVAP

irmtnc3

Bende nd ve royal canin karıştırıyorum Sindirim sistemi hassas olduğu için baştan beri royal canin hassas sindirim sistemi destekleyici mamasını kullanıyorduk kısırlaştırınca nd balkabaklı tahılsız seriye geçiş aşamasıyla geçiş yaptık Sadece nd yemeğe başlayınca ishal oldu bizde iki mamayı karıştırıp vermeye devam ettik şu ana kadar bi sorun olmadı Sadece iki mamanında içeriğinin aynı olması daha iyi olur Örneğin bizim royal canin kümes hayvanlı nd bıldırcınlı

Palyaco

Ben devamlı iki mama karışık veriyorum exclision ve golosi lider mamamiz exclision 2 mamamiz devamlı değişik marka veriyorum daha iyi oluyor sıkılmıyor aynı mamadan