Prochoice Pouch Karışık Çeşit Kedi Konservesi

MunevverOzturk

Alacağım üründe hediye olarak geliyor iyi mi sizce ? Kediciklerime versem sorun olur mu yoksa sokak kedilerine mi dağıtayım

3 CEVAP

irmtnc3

İyi mi değil mi pek bilmiyorum ama nd scheir gibi yaş mamalar dışında kedime vermiyorum Dışarıdakiler nasiplensin bence onlara verin

gulsump

Prochoice bana hiç güven veren bir marka değil, ben olsam vermezdim kedime

Lils

İçerik olarak aşırı kötü değil diye hatırlıyorum. Şeker içermiyorsa verebilirsiniz kedinize. 2-3 paketten bir şey olmaz zaten.