Brit Care & Nd

MunevverOzturk

Anket

Brit care
(6 oy)
ND
(8 oy)
Toplam (14 oy)

Sadece merak ettiğimden bu iki mama hoşuma gidiyor hangisi daha iyi sizce Sebepleriyle

2 CEVAP

Lils

Nd'ye güvenemiyorum. Uzun süre kullanımda bazı hastalıklara sebep olan birçok yorum var. Bu sitede aşırı övülen bir mama ama britcare de sadece ishal ve dışkı kokusu sorunu var (ve iade imkanı da var). O yüzden nd alıp riske atmazdım kedimi.

MunevverOzturk

cidden mi ilk defa duydum her mama hakkında illaki kötü bir şey duyuyorum ikisinin de fiyat aralığı çok yakın