N&D Ya Da Acana

oojosama

her ikisinin de iyi oldugunu biliyorum ama hangisi daha iyidir bilemiyorum. Daha önce n&d kullandık ama acana denemedik hiç sizin öneriniz nedir? şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

citirbebegim

3 aylık kızım için acana first feast kullanıyorum, çok memnunum. Nefes almadan yiyor. N&d için artık bozdu yorumları okudum çok.

Palyaco

Nd daha iyi bir mama içeriği sade acana içeriği çok karışık

Poncimin

• Acana içerik olarak kat kat daha iyi. Bu yüzden kesinlikle Acana. Üst serisi Pacifica, Grassland, Wild Prairie içeriği mükemmel. Tabi kedinize nasıl gelir, etkisi nasıl olur bilemeyiz. Her kedi farklıdır, deneyip görmeniz lazım. Biz Pacifica kullandık, şuan Grassland kullanıyoruz çok memnunuz, bir sıkıntı yaşamadık.

• N&D'de genel olarak iyi ama "içerik olarak" baktığımızda Acana ile yarışamaz. Acana'dan sonra N&D yerine yine içerik olarak bakarsak Alleva Holistic alırdım. Petlebide satışı var. İtalya üretimi, N&D'de İtalya'da üretiliyor. Ama N&D'den daha iyi. Tabi yeni bir mama olduğu için ne kadar güvenebilirsiniz orasını bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez. Sonuçta her marka direk popüler doğmuyor. Zamanla adı duyulur diye düşünüyorum. Et oranı, genel içerik, analiz değerleri bayağı iyi. Şans verebilirsiniz isterseniz. Garanti olsun derseniz ise Acana önce gelir dediğim gibi o olmazsa sonrasında N&D alırsınız.

Bütçenize bağlı aslında, acana genelde biraz daha pahalı olur ama ikisi de güzel mamalar hangisi daha taze veya kediniz hangisini daha çok beğeniyorsa onu satın alabilirsiniz. Ben nd ocean kitten serisini kullanıyorum. Yeni geçtim ve klasik tavuk nardan daha çok sevdi bebişim

Palyaco

Yanliz bu parayı bunlara vericeme naturea somonlu alırdım

Lils

Acana bana göre.

simbakedi

nd de kullandim cok memnun kaldim su an acanaya gecis yapiyoruz baslangic olarak sorun yasamadik cok iyi gidiyor. icerik olarak acana daha onde. ndden ne kadar cok memnun da kalsam acana kadar guven vermiyor maalesef.

oojosama

@Poncimin çok teşekkür ederim, bilgilendirici ^^