Orta Fiyatlı Konserve Kedi Maması

MunevverOzturk

Anket

Vet's Plus
(5 oy)
Miamor
(3 oy)
GimCat
(15 oy)
Toplam (23 oy)

2 kedim var haftada 2 kez yaş mama veriyorum yani haftada 4 konserve gidiyor orta fiyatlı en iyi mamaları bakıyorum ben miamor kullanıyorum şu an sizin fikirleriniz neler nedenleriyle yazar mısınız

12 CEVAP

duman_cat_world

MIAMOR önermem et ve et türevleri içeriyor. Hayvanın neresi belli değil. Gagası mı ayagı mı? VETS PLUS jöleli bir yaş mama jölenin içerisinde ne var bilmiyoruz çok güvenmiyorum arada alınabilir.

GIMCAT %47 taze et içeriyor çok güzel bir marka fiyatı da uygun. 🤩

Azemm

Kesinlikle vetsplus marka yaş mamayı öneriyorum öneriyorum. İçerikte %40 et var.

Lils

Bence karışık kullanabilirsiniz. En iyi gimcat sanırım (miamor içeriğini hatırlamıyorum)

theyusra

hepsi iyi markalar dönüşümlü kullanın bence

diablerose

gimcat denemek icin aldim. evde tavuk haslasam daha iyiydi. tadina bile bakmadi. yorumlarda da övüp durmuslar. anlamadim walla

_SeNa

Vets plus olabilir içeriğindeki et oranı da yüksek

citirannesi

Miamorda taze et yok. Vets plus öneriyorum.. %50 et %jöle yani hayvansal jelatin

MunevverOzturk

bu 3 ü arasında çok gidip geldim bende felix ve miamor var karışık kullanıyordum ama felix iyi değilmiş sanırım elimdekiler bitince yerini dolduracak başka bi mama arayışına girdim orta fiyatlı en iyi vets plus ve gimcat görünüyor 3 ünü alıp karışık ta kullanabilirim ama bu sağlıklı olur mu bilemedim o halde hangi ikili olsun alırken toplu 6 lı ya da 12 li şekide alıyorum 2 kedim oldugu için

Gimcat kesinlikle

TATA4242

Uygun fiyatlı en iyi konserve mama, içerik ve vitamin katkısının uygun olması sebebiyle Mırmır diyebilirim.

hannnngggg

gimcat kesinlikle içerisinde gerçek et parçalarını görüyorsunuz et oranı azımsanamayacak kadar çok birisi tavuk haşlayıp versem daha iyi demiş fakat diğer vitaminler taurin değeri boşuna üretilmiyor bu mamalar evde yaptığımızda ısıl işlem gördüğü icin vitaminin çoğunu kaybediyor zaten? doğal olanı yapalım derken biraz da farklı bakış açısına sahip olmak kendimizi geliştirmek için iyi olabilir

Gimcat ve felicia. Felicia yi çoklu olarak pet zz shop tan alabilirsiniz. Baya uyguna geliyor galiba