Delireceğim

Cubik

Arkadaşlar, kedilerine bir tanesi bahçede oynuyordu . Komşularımızın köpeği gelip hayvanın aklını aldı. Hemen ağaca çıktı bense bağırdım. Sonra gelip noldu ne bağırıyorsun dediler. Bende pati kediyi parçaladı aklını aldı dedim. Aldığım tepkiyse e alır? Oldu. Sonra patiyi tebrik edip tavuk verdiler. Kedim şuan ağaçta ve inmiyor hiç bir şekilde

16 CEVAP

Hilalllllll

Bi zaman sonra necektir illaki indiği anda onu bol bol sevin kendini daha güvende hissetsin umarım iner

deniznergis

diyecek çok şey var ama işte terbiye müsade etmiyor bu platformda .

baranertaga

Siz konuştuğunuz kişilerin insan olduğuna emin misiniz? Ben şüphelendim de şuan.

Kamkat

Korkmuştur yazık hayvancağız o köpek ordayken kendini güvende hissedene kadar uzun bir süre inmez daha sonrasında da o bölgeden kaçabilir bidaha gelmeyebilir maalesef

deniznergis

köpeklerine kedileri oyuncak gibi kovalatıp parçalattıran insanları anlamıyorum kendi egonumu tatmin ediyorsun ,köpegine ödülmü sunuyorsun onuda bilmiyorum .kedi ufak bir canlı köpek ise heybetli bir canlı elinden kaçması mümkün degil , o zaman bende kaplan besleyim köpeklerin üstüne salayım parçalasınlar sonra tavuk verip ödüllendireyim .bu düzen böylemi gidiyor merak ediyorum:D

Surmeliy

agavin oradan sytilmayin bekleyin kapi varsa avin sakinleyince sizi de yine gormez direk kapidan iceri dalar. gecmis olsun.

hannnngggg

böyle insanlar hayvan sevmiyor maalesef insan bile demek istemiyorum söylenecek çok şey var da burası doğru bir yer değil

hannnngggg

böyle insanlar hayvan sevmiyor maalesef insan bile demek istemiyorum söylenecek çok şey var da burası doğru bir yer değil

MunevverOzturk

Kıyamam çok koekmustur insanlar gercekten cok korkunc yaratiklar olabiliyorlar bence bahcenize artik birakmayin ya da tasmayla siz gezdirip basinda durun bu tip durumlar yasamamak icin :(

Aysen61

Benimde sahipli köpek! Kedimi boğdu ve bende kapılarına dayandığımda köpeğinize sahip çıkın diye aferin iyi yapmış dendi hala buralarda dolaşıyor o iğrenç hayvan ve çıldırasım geliyo gözümden sakınırdım kızımı böyle böyle hayvanları vahşileştiriyolar işte ne yazıkki

sahraxfittiko

dikkat edin kedinize bazı pislikler kedileri bilerek köpeklerine parçalatıyor benimde arkadaşımın köpeği bütün kedileri boğuyor köpek insanın kılına zarar vermez diğer hayvanlarlada çok iyi anlaşır ama kedileri boğdurtuyorlar kuşları var diye arkadaşımın babası yani o köpeğin sahibide TÜFEKLE VURUYOR yapma diye kaç kere bağırdık ama cevap şu "kızım vurmazsak kuşları yer görürsen bahçede kedi elması(köpek) çağır boğdurt" çok kötü birşey birde bunu bana utanmadan diyor

Cubik

Çok çok Özür dilerim ama oha. Bikere kuşun kanadı var kuşları avlamaya çalışan 10 kediden 1 anca yakalıyordur kuşları. Ayrıca o kedi gebersin mi açlıktan? Bakın bu hayvansever falan değil kuşları umursuyo ama kedileri boğdurtuyo. Şuan bişey demek isterdim de ban yemiyim.

Snzlc

genelleme yapmak istemem ama şu ana kadar görüp duyduğum köpek sahipleri hep kaba saba insanlar oluyor böyle tipler özellikle de iri saldırgan hayvan besliyorlar içlerindeki şiddet ve sadizmi evcil hayvanları üzerinden atmaya çalışıyor gibiler. yine de dediğim gibi köpek sahibi olup insan olmayı becerebilmiş kişiler vardır ben rastlayamadım pek.

tyguler

sorunu halletmeniz icin karsinızda insan olmasi lazim. yazdiklarinıza göre yok.

Basakdd6

Bizim mahallemizde de var böyleleri gerçekten insan ne yapacağını bilemiyor kör cahil insanlar..