Yine Odin Hanım Ve İshali Bakabilir Misiniz

irmtnc3

Yine ben yine odin ve yine ishal 🤦🏼‍♀️ Arkadaşlar kedimi sahiplendiğimde de ishal problemi vardı ve royal canin sensible 33 işe yaramıştı bu mamaya 7 ay devam ettik Kusırlaştırınca nd kullanalım dedik ringa balıklısı yaramadı Sonra eski mamasıyla yani royal canin sensible 33 ile nd balkabalkı bıldırcınlı tahılsız kısırlaştırılmış kedi mamasını karıştırarak verdim yaklaşık 20 gündür böyle yiyordu ve ishal falan olmadı ama şu 3 gündür yine ishal reflor de işe yaramıyor şuna karantinadayım 4 günüm kaldı bitince veterinere gideceğim ama bu ishal neden olabilir eğer bir sorun varsa bunu veterinerde ne yaparak buluyorlar( küçük şehirde yaşadığım için 2 veteriner var çok gelişmiş değiller) Veya mama ne öneririsiniz Nasıl bir yol izlemeyelim Lütfen 🙏🏻 yardımcı olur musunuz

17 CEVAP

Benim kedimin biri sürekli ishal oluyordu.probiyotik almaktan yılmıştım. Meğer çeşme suyundan oluyormuş.

irmtnc3

Teşekkür ederim benimkinde Çeşme suyu içiyor hazır su verip deneyeceğim

Aynı şeyi bende yaşadım tuzsuz yağsız haşlanmış tavuk ve günde 1 tatlı kaşığı ev yoğurdu verdim 2 günde düzeldi deneyin bi isterseniz

Palyaco

Çeşme suyu vermeyin sağlığı için ishal için zeytinyağı 1 tatlı kaşığı kullanın haftada 3 gün bağırsak sağlığı ve florasi icin

irmtnc3

Palyaco zeytinyağı daha çok ishal yapmaz mı

Palyaco

Hayır yapmaz ishali iyileştirir bağırsak florasini duzenler

irmtnc3

Teşekkür ederim deneyeceğim

irmtnc3

simba kedi teşekkür ederim royal canin kısır alayım dedim ama içeri hoş değil şimdilik sabah royal akşam nd vericem ben iki mamayı karıştırıp veriyorum ondan midesi karışmışsa olabilir diye düşünüyorum deneyeceğim şimdilik hazır su koydum ve yoğurt verdim beklemedeyiz

diablerose

gimcat gastro macun.

irmtnc3

Güncel 👆🏼

irmtnc3

Tamamdır deneyeceğim teşekkürler

irmtnc3

Güncel 👆🏼

simbakedi

haslanmis tavuk ise yariyor evet ben de nd mamaya gecerken yumusak kaka sorunu yasadigimda vermistim kedime. ama mamayi yiyince tekrar yapiyordu yumusak :D cesme suyunu degistirdiginizde icme suyu da boyle yapiyorsa bence nd kullanmayin agir geliyor olabilir. haslama et, tavuk, ciger ya da yas mamalarla desteklerseniz daha iyi olur. ya da nd miktarini biraz daha artirin

irmtnc3

Güncelllll👆🏼

irmtnc3

Güncelllll 👆🏼