En İyi Anket Kedi Mamasi

Palyaco

Anket

Mera
(1 oy)
Orijen
(18 oy)
Nd
(4 oy)
Naturea
(2 oy)
Toplam (25 oy)

En kaliteli mama

4 CEVAP

Poncimin

Markaya göre değil de içeriğe göre sıralarsak, benim sıralamam böyle olurdu. En iyileri bunlar bence. Proplan eklemezdim, içeriği pek de iyi değil ama Royal Canin ve Hills'den iyidir. Belli bir miktar et var en azından. Unuttuğum markalar olabilir, aklıma gelenleri yazdım.

1 • Orijen
2 • Acana
3 • Alleva Holistic
4 • Taste of the Wild
5 • Naturea
6 • Instinct (High Meat)
7 • Britcare Hypo-allergenic
8 • Fitmin
9 • N&D
10 • Wildfield
11 • Bozita
12 • Sanabelle
13 • Mera
14 • Alleva Equilibrium
15 • Exclusion
16 • Proplan
17 • Golosi

gulsump

Ankete Exclusion koymamanız şaşırttı beni :)

AhsenAise

Benim fikrimi biliyorsunuz ,ev yapımı et ve türevleri,onlara ek orta ve üst segment herhangi bir mama olabilir ,inaniniz içeriklerde yazan / yazmayan kısmıyla hepsi zararlı

Warriorsans

Orijen favorim sonrasında acana geliyor.