Halsiz Kedi

nursenagulx

Kedim çok halsiz halsizliği nasıl geçer

12 CEVAP

_SeNa

Küçük diye olabilir, hava sıcak diye olabilir,aşı olduysa aşıdan olabilir

_SeNa

Genel olarak mı halsiz bir süredir mi

nursenagulx

Bir süredir halsiz ilk geldiğinde böyle değildi

Bobur

İştahı nasıl peki?

Palyaco

Miamor mutvitamin sıvı ödül mamasi tavsiye ederim çok iyi geliyor kedilere 6 li 15 gr pakette

Siyahinsahibi

kan tahlili yaptırıp kan degerlerine baktırmanız da fayda var

İç dış parazit aşılarını yaptırdınız mı?

violetsmom

henuz daha yavru oldugu icin surekli yatiyor uyuyor olmasi normal ekstra sicaktan bi de tum kediler ayni durumda su an ama cok sevdigi bi swy varsa siz yine de onunla oynatmayi deneyin

nursenagulx

Yarın veterinere götüreceğim arkadaşlar teşekkür ederim 🙏🏻💞

MunevverOzturk

Benim kedilerim de öyle tüm gün yatıyorlar sanirım sıcaktan çünku ben bile öyleyim onlar napsin Bir çözüm varsa bu postu bende takip edecegim

Fotoğrafa göre sol gözünde hafif buğulanma var sanki. Işıktan mi bilmiyorum

theyusra

yavru kediler her ne kadar yatıp uyumayı sevse de uyanık oldukları zaman koşup oynarlar, eğer uyanık olduğu zaman da halsizse bir sorunu var demektir