N&D Ringa Balıklı Kısır Maması

Siyahinsahibi

n&d ringa balıklı kısır mamasını kullanan var mı nasıl olumlu veya olumsuz etkileri oldu

7 CEVAP

simbakedi

kitten olanından çok memnundum, kısırlaştırınca bunu da kullanacağım memnun kaldığım için

Siyahinsahibi

agır geldiyse sizin kedinizde benim gibi hareketsiz galiba

Siyahinsahibi

agır geldiyse sizin kedinizde benim gibi hareketsiz galiba

duman_cat_world

Ringa balıklı yetişkin olandan çok memnunuzz:) Tüyleri hiç dökülmüyor parlak ve yumuşak 🤩 Enerjisi arttı genel sağlığı gayet yerinde. Ayrıca bayılarak tüketiyor daha ne olsun 🙂 Tabii sizin kedinize aynı şekild etki etmeyebilir denemeniz lazim. Şu an kuzulu yaban mersinlisini kullaniyoruz ve memnunuz hala:) Birkaç gun önce kısırlaştırıldıği icin Acana Indoor kısır mamaya geçeceğiz:)

Palyaco

Nd nin kuzulusunu tavsiye ederim

irmtnc3

Benim kedime ağır geldiği için ishal yaptı

irmtnc3

Aslında çok hareketli ama sindirim sisitemi hassas