Hareket Etmeyen Kediler İçin Mama

Siyahinsahibi

proteini az ama begendiginiz mama önerisi var mı hareketli olmayan kedilerin mamasında çok protein olması iyi olmaya biliyo

4 CEVAP

citirannesi

Maalesef bu konuda yardımcı olamayacağım. Sorunuzun yukarıda kalması için bu yorumu atıyorum.

Palyaco

Hareketsiz kedilerde protein dusuk olması lazim 31 protein brit care 34 exclision 25 nutri.univary

yokistead

'indoor' diye geçen mamalar var, evde yaşayan kedilerin düşük enerji ihtiyaçlarına uygun geliştirilmiş. Artık ne kadar amaca hizmet ediyor bilemiyorum tabi yorumlardan bakılabilir. Bozita, Brit Care, Royal Canin gibi markaların var indoor mamaları.

theyusra

acana'nın protein seviyesi diğerlerine göre daha az, hatta indoor serisi de var bakabilirsiniz