Vet's Plus Yaş Mama Hakkında

citirannesi

Arkadaşlar merhaba. Bugün kedime 100 gramlık vet's plus somonlu yaş mama açtım. İçerisine de parazit hapını ezdim, kattım. İçerik olarak çok beğendim. Felicia ile aynı gibi. %40 et içeriyor. Kedim de çok beğendi. Her Her gün yaş mama ile alakalı başlıklar görünce yazmak istedim. Biz çok memnun kaldık. Bundan sonra da temin ederim kesinlikle.
İçeriği :
Tavuk eti %31.5, Ciğer %7.5, Somon %8, jöle %50

Ben beğendim orta fiyatlı kaliteli bir yaş mamaya benziyor.

13 CEVAP

citirannesi

Düzeltme %50 et.

MunevverOzturk

Bende sonraki yaş mamayoı vets plus ve gimcat alacağim miamor dan da memnunum

Azemm

Piyasadaki yaş mamaların içeriklerine bakılınca çok temiz içerikli görünüyor.

cat_expert

bu arada petlebi'den yaptığım alışverişlerde vet's plus'ın yaş mamalarından gönderiyorlar yetişkin mama olduğundan sokaktaki kedilere veriyorum nefessiz yiyorlar.

diablerose

jole bildiginiz jelatin. hayvansal bi malzeme. bi karisim degil ki jole

duman_cat_world

Jöleli yas mamalar duzenli kullanmanizi onermiyorum. Icesinde ne var belli degil jolenin. Onun disinda denemelik kullanilabilecek bir mama.

citirannesi

Zaten 2haftada bir yaş mama yiyor. Barf besleniyor yarı yarıya

Palyaco

Aslinda guzel benim kedim hiçbir yasmamayi yemiyor bende Hediye gelen vest pluslari dışarıdaki kedilere veriyorum cok seviyorlar

cat_expert

vet's plus yaş mamaları benim de dikkatimi çekiyor, şu an nutri feline kullanıyorum et içeriği daha yüksek içeriği çok iyi ama kedim çok istekli yemiyor, parça etli mamalar daha çok hoşuna gidiyor, elimdeki mamaların bitmesine yakın birkaç tane alıp deneyeceğim memnun kalırsam petlebi'de 12 al 10 öde kampanyasıyla baya uyguna geliyor.

Gimlihanim

Merhaba alakasız olacak ama kediniz barf besleniyormuş. Bana bilgi verebilir misiniz? Deneyimlerinizi paylaşırsaniz çok sevinirim.

citirannesi

Hayır taze olarak.

Gimlihanim

Donmuş olarak mı veriyorsunuz?

citirannesi

Merhaba, yarı yarıya çiğ besleniyor. Günde 1 öğün. Ciğer, yürek, tavuk kanadı, böbrek yiyor genel olarak. Ayrıca 3-4 günde bir haşlanmış yumurta ile pastırma yiyor. Çok sağlıklı bir kedi.