Malt Kıyaslama

MunevverOzturk

Anket

GimCat
(9 oy)
Vet's Plus
(4 oy)
Biofeline
(8 oy)
Trixie
(2 oy)
Toplam (23 oy)

Veterinerim verdigi alpha fox markalı maltın bitmesine bir şey kalmadı bu siteye girdigimden kedi beslemeye basladigimdan bu yana bu markayı da pek göremedim ama zararini da görmedim bitince daha bilindik bir marka almayı düşünüyorum araştırdiğım kadarıyla bunlar iyi markalar sizce hangisi nedenleriyle acıklayarak yardım eder misiniz

9 CEVAP

Azemm

Biz vet's plus turuncu dışlı olanı kullanıyoruz. Hem multivitamin hem taurin hem de antihairball

Lils

Hepsi memnun olunan maltlar. En ucuz olanı alıp tüy kusup kusmadığına bakın bence. Gimcat fazla pahalı geliyor bana bir malta göre. O yüzden onu En son çare kullanırdım.

cat_expert

biofeline diyorum.

Hem vitamin takviyesi hem de yüzde 55 malt içerdiği için ayrı ayrı almaya gerek olmuyor, tek tüpte halletmiş oluyorsunuz, ayrıca t ile başlayan sitede ara ara kampanya oluyor 50 liraya kadar düşüyor fiyatı.

citirbebegim

Gimcat kitten kullanıyorum, çok memnunum. Bal böceğim de çok seviyor :)

buduu

Bio petactive kullanıyoruz memnunuz :)

_SeNa

Biz vets plus multivitamin kullaniyoruz içeriği genel olarak iyi ama kedim tadını sevmedi

duman_cat_world

Bunların arasınsa kesinlikle Gimcat. Ikinci tercihim şüphesiz Biofeline olurdu. İçerikleri çok güzel kaliteli bilinir markalar. 🤩

Vets Plus kullanıyoruz şu an kedim bazen yiyor bazen yemiyor biz çok sevmedik.

En ekonomik ve fiyat performansı yüksek olan Trixie

Sırayla tercihlerim
GIMCAT > BIOFELINE > TRIXIE > VETS PLUS

hannnngggg

trixie kullanıyorum 3. paketimiz peynirli olanı çok seviyor fakat yağ ayrısması oldu buzdolabına koyunca kıvamı düzeldi ise yaraması açısından da cok memnunum dışkısını incelediğim de saç yutmuş onu dıskıda gördüm güzel çalışıyor ve bereketli gimcat denemeyi düşünmüyorum çünkü 6 cm günlük verilmesi gereken miktar hatta daha fazla arttırabilirsiniz diyor fiyatı diğerlerine göre daha pahalı vets plus ve biofeline deneyeceğim trixieden sonra

MunevverOzturk

@cat_expert evet tüy bakım damlasini almayı düsünüyordum ama maltı soriyim dedim buraya maltı gimcat düşünmüstüm ama karar veremedim hic birini de kullanmadığım için bilmiyorum