E-Pati Uygulaması

Snzlc

arkadaşlar burada okuduğuma göre Ankara büyükşehir belediyesinin hayata geçirdiği e-pati uygulaması ile sokakta yaralı olarak bulduğumuz bir hayvanın sağlık durumunu uygulama üzerinden kontrol edebiliyormuşuz. ben ankarada oturmuyorum ama ankarada oturanlar için güzel haber. kesinlikle diğer belediyeler de örnek almalı. böylece belediye veterinerlerine karşı olan güvensizliğimizi biraz olsun aşarız.

3 CEVAP

yalkuzak

Ankara'da sokakta yaralı bulduğumuz hayvanlara müdahale ediyorlar mıymış? internette vaatler, yazılar dolu ama iş başa düşünce kırk takla atıyorlar.

citirannesi

Çok güzel bir uygulama. Ankara'da yaşayan arkadaşlara faydası dokunacaktır.

duman_cat_world

Gerçekten güzel bir uygulama. Umarım diğer belediyeler de örnek alırlar... Ankara Büyükşehir Belediyesini kutluyorum. 👏👏