Sizce N&D Mi Pro Plan Mı

Siyahinsahibi

Anket

pro plan
(17 oy)
n&d
(29 oy)
Toplam (46 oy)

neden bu markayı tercih ediyosunuz onuda yazabilir misiniz

23 CEVAP

ggizemplt

Nd Mama baya besleyici içeriği de baya sağlam. Ben kedime nd tavuklu aldım fakat kabızlık problemimiz oldu. Dışkısında kan olunca başka mama denedik veterinerimiz proplan ile royal canin önerdi. İlk mamamız royal canin olduğu için aynısından bir süre devam ediyoruz. Sonrasına sağlık durumuna göre bakacağım. Demek istediğim aslında iyi marka hangisi olursa olsun kedinize iyi gelecek mamayı tercih edin. Bunun içinde veterinerinizle ilerlemenizde fayda var. Umarım yararlı olmuştur açıklamam.

diablerose

ikisi de guzel. tercihim proplan cunku kedim yiyor. bnmki her mamayi yemez

Palyaco

Nd içerik olarak ama kullandığım exclision ton balikli

simbakedi

kediniz memnunsa degistirmek zorunda degilsiniz. siz icerik olarak artik tercih etmek istemiyorsaniz degistirin. nd gececekseniz de basta dusuk tahilliya gecis yapin ve gecisi uzun tutun. ishal olabilir cunku probiyotik de kullanirsaniz iyi olur. proplan et icerigi dusuk, tahil iderigi yuksek bir mama. nd dusuk tahillida tam tersi. o yuzden basta dusuk tahilliya gecip alistirin, sonrasinda tahilsiza gecmek istiyorsaniz ayni sekilde gecin

simbakedi

ishal olabilir midesi tahila alisik oldugu icin. probiyotik ile desteklemeniz gerekir ama zaten ani bir geciste her mamada sorun yasarsiniz. kabiz icin de zeytinyagi oneriyorlar isterseniz deneyin

Warriorsans

Nd içerik olarak daha güzel. Acana be orijen de öneririm

Siyahinsahibi

ya proplan pek önerilmiyo kararsız kaldım şuan proplan kullanıyorm ama n&d mamasına geçiş yapmalı mıyım

End_19

Proplan o içeriği ile fiyatı uyuşmadığı için nd derdim en azından parasını hak ediyor. Ama ben kullanmıyorum her ikisinide çünkü bizim kızq yaramadı brit care iyi geldi

Siyahinsahibi

proplanı seviyprm ama çogukişi olumsuz şey diyo ben yediriyprum çokda seviyo ringa balıklı olana tahılsıza geçim mi

Betulb97

Ben de proplan somonlu kısır mama kullanıyorum, ama yaza girdiğimizden beri biraz da sıcakların etkisiyle sanki mamayı sadece doymak için yiyor. Önceden koşarak gelir mırlayarak teşekkür ederdi mama verirken. Biraz bu yüzden biraz da mısır içerdiği için, nd nin de kışın verimli bir mama olmasından ötürü kışa başlarken Nd ringa balıklı kısır mamaya geçmeyi düşünüyorum. Umarım kedime de iyi gelir 🌸

FfUuRrKkAaNn

Nd içerik olarak pro plan a göre daha iyi ve aralarında segment farklı var nd süper premium segment pro plan premium segment bir mama aralarında 40 tl civarı fark var benim size tavsiyem bütçeniz yetiyorsa her ay o parayı verebileceksiniz nd alıp deneyin eğer iyi gelirse devam edersiniz ama iyi gelmezse pro plan kullanabilirsiniz bütçeniz nd ye yetmiyorsa da direk pro plan a geçebilirsiniz pro plan çoğu kedinin severek yediği kedilere iyi gelen bir mamadır

Siyahinsahibi

@simbakedi düşük tahıllı olanı kullanıp sonra tahılsız kullanabilirisniz dediniz ama düşük tahıllı ocean serisi yok tahılsız var kısır olarak

Siyahinsahibi

@simbakedi düşük tahıllı olanı kullanıp sonra tahılsız kullanabilirisniz dediniz ama düşük tahıllı ocean serisi yok tahılsız var kısır olarak

simbakedi

ofean degil de kuzulusu vs vardi sanki

Siyahinsahibi

ya zaten mama için balıklı olanda tahıl varmış diyolar proplan yedihi için kedim kabız oldu çok strese girdim 5 gündür kabız