Acana Mı Nd Mi

Warriorsans

Anket

Acana Indoor Entree Hairball Control Tavuklu ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması
(13 oy)
Nd düşük tahıllı kısırlaştırılmış kedi maması
(4 oy)
Toplam (17 oy)

Hangi mama daha iyidir yada başka önerebileceğiniz mamalar neler?

9 CEVAP

Warriorsans

İndirim kodu için çok teşekkür ederim sanırım bende acana alıcam. Balıklı olan seriyi daha çok beğendim ama fiyat farkı baya var o yüzden kısır kediler için olanı deneyeceğim umarım kedy dostumuza yarar

End_19

Doğrusu ikiside iyi burda komu bütçenize kalıyor

simbakedi

acana daha iyi icerdigi et miktari acisindan her zaman daha onde. ayrica neredeyse nd ile fiyatlari ayni bu donemde ben de o yuzden acana gectim. pacifica gectim hatta all life stages bir mama, yavru da kullanabilir, yetiskin de kisir da. kisir mamasi daha uygun fiyatli diye biliyorum ama. milaluna10 kodu bu sitede %10 indirim sagliyor burdan alirsaniz neredeyse nd ile ayni fiyata geliyor sanirim

Simurg1queen

En iyi N&D içeriğindeki gerçek et miktarı ve meyve sebze oluşumu başka hiç bir markada yer almıyor ne yazık ki ve üstüne üstlük böyle bir çeşitlilik hangi markada 💐👍🏻👍🏻👍🏻

simbakedi

evet ama kisir mamasi da cok cok iyi benim kedimin hindi alerjisi oldugu icin sadece pacifica alabiliyorum maalesef yoksa kesinlikle alirdim o mamayi :(

Warriorsans

Acana pasifica aldım hem balıklı olması hemde içeriği beni cezbetti indirim kodu ve Papara hesabıyla aldığım için 50 TL indirim oldu

Palyaco

Exclision ton balıklı kisir diğer iki mamadan iyi Akdeniz besinleri

duman_cat_world

İkisi de güzel mamalar ancak Acana açık ara önde. Biz de indoor entree'ye geçeceğiz :)

Warriorsans

Exculisionu nedense sevmiyorum ben testerlarından vardı mamasına karıştırdım ama tercihim değil pek