Kköpeğim Ve Zil

Aleynademirtas

2 aylık köpeğim her zil çaldığında koşuyor gelen misafirlerin üstüne atlıyor korkanlar da var içinde korkmayanlarında peşinden ayrılmıyor küçük ırk ayaklarının altında dolaşıyor basacaklar diye korkuyorum o kadar seviniyor ki misafir görünce gidene kadar kuyruğu durmuyor normal mi küçük olduğu için yoksa nasıl bıraktırabilirim

1 CEVAP

Zegodogo

Bence köpeğinize hayırı öğretmelisiniz eğer öğretmesseniz ileride bunu alışkanlık haline getirecek ve o zaman daha büyük olacak hayır lafını öğrendiğinde onu ödüllendirirseniz daha istekli yapar ne demişler ağaç yaşken eğilir