Kedim Sürekli Uyuyor.

Doga_qwq

Nanaçi daha 1/2 aylık sürekli uyuyor hiç ir şeyde yapmıyor oysa ki sadece mamasını yiyor su içiyor tuvaletini yapıyor azcık seviyorum sonra olduğu yerde uyuyor hemen bu normal mi?

4 CEVAP

Doga_qwq

peki teşekkürlerr

Aleynademirtas

Yavrularda bu çok normal sürekli uyurlar büyüdükçe daha fazla enerjileri olur

violetsmom

yavru oldugu icin cok fazla uyumasi normal endiselenmeyin bizimkisi yavruyken 12 saatten fazla uyuyordu gunde :))

Aleynademirtas

Bu yavrularda çok normal büyüdükçe daha fazla enerjileri olur