Kedim 8 Aylık Ama Isırıyor Oynarken. Ne Yapmalıyım. Büyüdükçe Bırakır Mı Isırmayı

fumigo

Kedim oyun oynarken ısırıyor sürekli. Bir de yüzeyleri eşeliyor gibi bir hareket yapıyor

3 CEVAP

Zegodogo

Kedi ısırmasını önleyen ürünler var isterseniz göz atabilirsiniz

_SeNa

Benim kedim de ısırıyor bazen (5aylık) vazgeçirmeye çalıştık ama devam ediyor. Büyüyünce daha sakin olacakları için belki bu huyları azalır. Siz yine de ısırınca hayır diyin,ilgilenmeyin,oyunu bırakın. Belki işe yarar.

Kolonya sürün ellerinize limon ısırmaz