Süt Dişi Dökümü ( İştahsızlık)

Marslipati

Herkese merhaba kedim 1 2 gündür az mama yiyor iştahı var ama kuru mama a yiyor sanırım arka dişleri yada ondeki dişleri düşmeye başlıyor ondan mı bilemedim evimin yakınlarında da veteriner petshop gibi biryer yok yaş mama alamıyorum market yaş mamasindan 1 2 seferlik kullanımda bir sorun olur mu :)

6 CEVAP

_SeNa

1 2 seferlikten sorun olacağını düşünmüyorum

simbakedi

1-2 seferden sorun olmaz. ayrica hangi marka olursa olsun surekli yas mama ile beslenmiyorsa yavru-yetiskin olmasi da fark etmez. ben de kedime yetiskin de aliyorum yavru da farkli tatlar denesin diye

Simurg1queen

Merhabalar sıcaklardan az yiyor olabilir
Dişleri çıkmaya başladığı için olabilir
Kuru mama ve azıcık yanına ıslak mama koyarak verirseniz kendisi için daha rahat olan hangisi ise onu tercih ederek yer.. Market maması bende kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadık şükürler olsun ki 💐💐💐

Marslipati

İştahı yerinde fakat kuru mama az yiyor dişleri acıdığı için sanırım yaş mamayla kuru mamayı karıştırıp vericem ama marketten yaş mama almam gerek

Marslipati

Yavru kedi maması yoktu bende 1 yas kedi maması aldım mecburen
Energy diye bir marka tek bunu bulabildim zaten azar azar mamayla karıştırıp vericem

Marslipati

Teşekkür ederim :) haftada 1 sefer vermiyorum biraz kilosunu fazla diye bir seferlik 2 ye çıktı :)