Yavru Kediye İnsanlar İçin Olan Sut Tou Verilirdi?

Elifkoc

Yavru kedilere insanlar için olan süt tozu verilirmi??

7 CEVAP

Ahmetemind

Sanmıyorum, uygun olmayabilir. Bildiğim kadarıyla insanlar için olan süt tozunda da laktoz bulunuyor, insanlarda olduğu gibi. Bu yüzden kediler için olanından almanız daha doğru olur. Petshoplarda filan her türlü miktarda, çeşitte bulunuyor. Yakınınızda petshop yoksa veteriner kliniklerine de bakabilirsiniz. Çoğunda bulunuyor

Elifkoc

Teşekkürler

Pollythelilly

Kediler için olan anne kedi süt tozu verebilirsiniz.Normal kullandığımız süt tozları kediler için değildir.Oldukça zararlı olabilir.

Mehmetneroo

Normal süt tozlari zararlı oluyor biraz pahalı olsa da internette yavru kediler için süt tozu var onlardan alabilirsin ben Nero'yu öyle büyüttüm

Mehmetneroo

Normal süt tozlari zararlı oluyor biraz pahalı olsa da internette yavru kediler için süt tozu var onlardan alabilirsin ben Nero'yu öyle büyüttüm

Warriorsans

Verilmez. Kediler için üretilen süt tozlarından alabilirsin. Pet shop, veteriner klinikleri veya internetten temin edebilirsin.

Elifkoc

Teşekkürler