Kuru Mama Önerisi

Lokumcukk

Arkadaşlar nd ve acana dışında kuru mama önerisi olan var mı kedim ikisinide severek yiyor farklılık olsun diye yeni bir marka almak istiyorum Fiyatı önemli değil içeriği iyi olsun birde tavuklu olmasın yeter

19 CEVAP

duman_cat_world

Orijen diyebiliriz bütçe sorun değilse 🙈 Acana'dan ve ND den memnun kalmışsınız büyük ihtimalle Orijenden de memnun kalırsınız 🤗

Onun dışında Britcare veya Alleva da tercih edebilirsiniz içerikleri çok güzel hazırlanmış kaliteli mamalar 🤩 Umarım Lokum da sever 😍💖

Palyaco

Kilosu kaç suan

Palyaco

Ona göre mama tavsiye edelim

Elifkoc

Hils proplan

Palyaco

Exclision ton balikli

simbakedi

bence de brit care olabilir. onun disindaki mamalarda tavuk oluyor hep

Lokumcukk

Britcare ve orijeni bende düşünmüştüm Britcareın hangisini önerirsiniz ördekli ve tavşanlısı falan vardı sanırım

Lokumcukk

Birde kedim henüz 8 aylık ama dana gibi yetişkin kedi maması alsam sorun olmaz inşallah jdj

simbakedi

10kg vs alsaniz sorun olmaz bence ama surekli vermeyin bence. bir de olculu verin eger cok kiloluysa. foldlar genelde hareketsiz oluyor deniyor eger hareketsizse dombili olur yani

Lokumcukk

Kilosunu tam bilmiyorum şişman denilebilecek seviyedeydi hastalandı ishal oldu geri biraz kilo verdi ortalama 3 kg olabilir şu an

Palyaco

Fotoğraflarda kilolu geldi bana 8 aylık 4 kilo gibi bence tartin kilolu ise happy ligh tavsiye edicem kilo sorununu için benim fold kedim 1 yaşında ve 4.700 gr 8 aylıkken 3.700 du veterinerim acil ligh mamaya geçirdi kilo verdi royal canin ligh veight kullanmak zorunda kalmistim

Palyaco

Fold kedilerin kilosuna cok cok dikkat edilmeli o yüzden kullancaniz mama önemli

Lokumcukk

Sanırım yaş mamadan kilo alıyor çünkü kuru mamayı hep ölçülü veriyorum Yaş mama sorunu biraz çözdük artık ben vermezsem istemiyor Önceden çok zayıftı ben kilo alsın diye baya uğraştım bu seferde çok aldı sanırım Birde diyetisyenim oysaki 🥲

Lokumcukk

Happy cat lighta bakmıştım ama tavuk vardı içinde tavuklu şeylerden nefret ediyor

Palyaco

Glukozamin kullanıyorsunuz dimi tablet birde meo ton balıklı deniz tarakli yada yengeçler sıvı puding glukozaminli fold larin kullanması gerekiyor eklemler için kilosunu ölçün 3.700 üstünde ise ligh mamalar kullanın 2 iyi kilo verdiren happy ligh ve royal canin ligh