Erkek Kedimiz Etrafa İdrarını Yapıyor

Evde 3 kedimiz var. Tuvaletlerinin olduğu yere küçük kedi kapılarından yaptık çünkü koku eve çok yayılıyor ne kadar temizlesekte. İki dişi kedimiz bu kapıya hemen alıştılar girip çıkıyorlar. Ama 5 aylık erkek kedimize defalarca göstermeme rağmen reddediyor. Etrafa idrarını yapıyor. Ne yapabiliriz nasıl alıştırabiliriz? Kapımız resimdeki gibi.

8 CEVAP

_SeNa

Kızgınlığa girmiş olabilir mi

buusracikk

Kızgınlığa girmiş olabilir

blue_hpood

kısırlaştırın, yeterince büyük.

Cookietobby

Belki bölgesini korumak için yapıyordur

Basakdd6

Kızgınlığa girdiklerinde ve stres altında olduklarında etrafa çiş yaparlar

Kilosu yetersiz daha 5 aylık resimde gördüğünüz kedi kısır dişi kedim zaten :)

Pollythelilly

Eğer kısır değilse muhtemelen kızgınlıktandır.

Basakdd6

Kızgınlığa girdiklerinde ve stres altında olduklarında etrafa çiş yaparlar