Kedim Salatalık Yiyor ?

Warriorsans

Kedim her salatalık gördüğünde delirip çalıp yiyor. Baya koca koca bütün salatalıkları tezgahın üstünden kaçırıp yiyor. Zararlı mıdır? Ben genelde izin vermiyorum ama gizli gizli bir şekilde dolaptan falan bile kaçırdığı oldu. Et falan hikaye bizim kedi salatalık delisi resmen

14 CEVAP

Warriorsans

Ay çok garip kedilerin böyle şeylere ilgi duyması😂 zarar vermemesine sevindim artık arada az az veririm gönlü olsun şapşalın

İste ideal kedi!!! Verin bol bol yesin, sıvı ihtiyacını ziyadesiyle karşılar.

_SeNa

Zararlı değil diye biliyorum. Ama yine de fazla yemesin her şeyin fazlası zarar sonuçta

Hilalllllll

Benim kedimde zeytine bayılıyor 😅

Marslipati

Benim kedim de salata hastası salata poşetinin içine girip salataları kemiriyor internetten bakmıştım petlebi re blog kısmında da yazıyor salata zararlı değil ama fazla yememesi gerekmiş 1 2 İnce dilim verebilirsiniz kabuğunu soyarak :)

Maths8081

Bunları duydukça kedime yazıklar olsun sana diyorum🤣zira kendisi kuru mama ve bir markanın ödül maması hariç hiçbirşey yemiyor yaş mama yemez evde tavuk haşlarım ağzını sürmez yumurta sarısı veririm yanına yaklaşmaz yoğurt için uğraşırım ağzına sürerim çırpınıp kaçar.. mutfakta dökülen kırıntıları oynamak için kullanır..herkesin kedisi salata yesin bizimki yemesi gereken yaş mamayı bile yemez☺️

Maths8081

Bu arada salatalığın büyük bir kısmı su zararlı olacağını sanmıyorum

Warriorsans

Hahaha bizimde sokakta beslediğimiz kedi ne yaş mama yer ne kuru mama illa et yicek baya Avcı da sürekli kul yakalıyor

Warriorsans

Bende öyle çoğu su olduğu için sorun olacağını düşünmedim ama kedilere neyin zarar verdiği belli olmuyor

Patili_1

Bende bunu okuyunca hemen merak edip denedim ve benim kedim de sanırım sevdi ama delisi değil 😂ilk verdiğimde yalayıp durdu sonra yemeye başladı sonra küçük bir parça daha verdim onu yalamadan ısırdı çok fazla vermek istemedim.

Warriorsans

Hahah afiyet olsun miniğe galiba sulu olduğu için seviyor kediler çok şaşırtıcı 😂

Elifkoc

salatalığın zararı olmaz ama yine2-3günde bir verin

Warriorsans

Bundan sonra ödül maması niyetine salatalık vereyim bari 😂

tyguler

milletin kedisi salatalik peşinde koşuyor benim kedim de anca kuru mama yesin baska sey yemesin