Yoğurt Yemesi

ayseguld

yavru köpeğim yoğurt kokusu duyunca deliriyor aşırı seviyor zarar verir mi bilmiyorum bu yüzden çok az veriyorum vermeyince ağlamaya başlıyor süt köpeklere verilmemesi gerek diye biliyorum

5 CEVAP

simbakedi

ev yapimiysa verilebilir biraz ben de kedime veriyorum. ama diger yogurtlar sekerli ve laktozlu o zarar verebilir uzun donemde

Warriorsans

Ev yapımı yoğurt bir miktar ara ara verilebilir

syuhel

Ev yapımı ise 2 3 gunde bir. Çok olmamak kaydiyla vermek çok sağlıklı diye biliyorum. Kefirde yogurtta

beyzathemoc1

ev yapımı yoğurt eğer kedinin sindirim sistemine zarar vermiyorsa günde bi tatlı kaşığı verilir ama hazır yoğurt pek verilmemeli verilecekse de suyla karıştırılmalı

ayseguld

teşekkür ederim hepinize ev yapımı yoğurt veriyorum o da çok isterse