!Acil! Kedim Yemek Yemiyor

Doga_qwq

Kedimin adı nanaçi felix junior'un ıslak mamasını yiyor daha 1/2 aylık şimdi evde yemek kalmadı yakında market yok ıslak mama alamam kuru mama vardı evde fakat hiç yemedi ne yapmam gerek?

6 CEVAP

Warriorsans

Evde tavuk ciğer balık yumurta vb varsa ev yapımı mama yapabilirsiniz YouTube dan bakabilirsiniz tariflere. Yoksa kuru mamayı kaynar suda bekletin ve çatalla ezip verin. Ama genel olacak reflex mama kullanmamalısınız çok kalitesiz ve sağlıksız bir mama

simbakedi

kuru mamayi islatip da vermeyi deneyebilirsiniz. bu arada yakinda mamayi degistirmenizi oneririm

simbakedi

evde tavuk vs varsa kucuk bir parcayi haslayip suyuyla birlikte yas mama gibi olana kadar rondodan gecirirseniz daha saglikli olur

Doga_qwq

@simbakedi hangi mamayı almam gerek bir öneriniz varmı ve ıslattım şimdi inşallah yer

simbakedi

bir kilo mamaya kac para verebileceginize bagli olarak oneri yapabiliriz. bozita 10 kg kitten alabilirseniz aslinda uygun fiyatli en iyi mama olur.

sahraxfittiko

tavuk (varsa) haşlayın
kabak veya balkabağı varsa rendeleyin
zerdeçal ekleyin ve rondodan geçirip vermeyi deneyin