Kisirlastirdiktan Sonra Kizginlik?

violetsmom

kedimi gecen hafta kisirlastirdik normalde testisleri cok icerde oldugu icin hicbir zaman isaret birakmamisti duzgunce kizginliga girmemisti ama simdi bir haftada iki kez kuyrugunu havada dalgalandirdi bir de ilk kez duvara yaklasip puskurtme yapicakmis gibi oldu ama yapmadi normal mi bu kisirlastirdik sonucta??

3 CEVAP

Zeke

Olabilir, birkaç ay devam da edebilir. Normaldir içgüdüsel duygusu direkt gitmiyor. Endişelencek birşey yok

violetsmom

daha once bir kez bile kuyruk sallama disinda kizginliga girmemisti o yuzden ustelik kisirlastirdan sonra puskurtmeyi denemesine cok sasirdim

AhsenAise

Kardeşimin kedisini ( erkek)iki ay önce kisirlastirdik, gecen hafta evdeki dişi kediyle çiftleşmeye çalışmış ,bir süre daha devam ediyor demekki iç güdüsel olarak