Antonia Adlı Kullanıcı Fake Bir Hesap Mı? Daha Önce Size Mesaj Attı Mı?

citirbebegim

İngilizce mesaj atıyor, gmail hesabını veriyor. Güvenilir düzgün bir partner arıyorum bana mail atın detaylı bilgi için diye bir şeyler geveliyor. Şikayet edilebiliyor mu?

8 CEVAP

Superisi814

Merhaba,

Ülkenize yatirim yaomak istiyorum bunun icin dürüst ve güvenilir bir partnere ihtiyacim var diyen birini elbette şikayet et butonu ile şikayet edin, engellensin.
Simdi yatirim sözünü görünce umarim atlayan ve fake hesap magduru olan olmaz ..

_SeNa

Bana da aynı mesajdan attı şikayet ediliyor mu bilmiyorum

simbakedi

cevap vermeyin bence hic

Renklipati

Aynen şikayet edin bana gelmedi öyle mesaj

duman_cat_world

BANA DA ATMIŞ!! Nasıl şikayet edebiliriz?

Elifkoc

Şikayet et diye tuş var ona basın

tyguler

kişinin profiline girince en altta iletişime gec butonu var oradandi heralde sikayet etme yeri

Warriorsans

Dolandırıcı