Acil!! Tatil Sorunsalı

Jeffroshum

Tatile Kıbrıs’a gitmeyi düşünüyoruz. Ve 6 günlük bir tatil olması planlanıyor. Asla gitmek istemiyorum ama ailem evde yalnız başıma bırakmıyor. Ve şu an o kadar boktan bir durum içerisindeyiz ki oturduğum şehirdeki akrabalarımın hepsi şehir dışında. 2 yıl önce Bahçeli eve taşındık korona da girince komşularımızla da çok yakınlaşamadık. Kedimin 1 i evde 5 tanesi bahçede bahçe anahtarını verebilirim ama ev anahtarına güvenemiyorum. Her yere mama kum su oyuncak koyucam zaten ama hem de benim için onu çok özlediğim hem merak ettiğim cehennem gibi bir 6 gün olucak ne yapabilirim.

10 CEVAP

simbakedi

6 gun cokk uzun. su pinari alin en azindan taze su icsinler. mama bayatlayacak ama yani eve biri gelmeli. ayrica kumu dolunca da eve yapacak

hannnngggg

hangi şehirde oturuyorsunuz petsitterlar oluyor evinize gelip kedilerinizi besleyip tuvaletini temizleyip oynatıp gidiyorlar belirli bi ücret karşılığında

Jeffroshum

Konya ama güvenemem ki

Jeffroshum

Eve tuvaletini yapması sorun değil mama ve suyu da kısmen sorun değil artık taze olamıycak ama hiç yoktan iyidir. Sadece başına bir iş gelmesinden depresyona girmesinden sıkılmasından korkmasından korkuyorum

Jeffroshum

Eve en az üç kum bırakırım

simbakedi

yani her sey icin cok gec artik kendisine zarar verecek seyleri ortadan kaldirmaktan baska yapacak bir seyiniz yok

Jeffroshum

Bahçedekiler zaten hep beraberler oyun oynuyorlar tuvaletlerini toprağa yapıyorlar sadece mama ve su verilmesi gerekiyor o kadar sorun evdeki kedim

Jeffroshum

Çok ani bi karardı yani mal gibi kaldım.

Nohutgofret

Pet oteller var bıraksanız? Ya da bazı veteriner klinikleri ya da veteriner teknikerleri de evde konaklama adı altında ücretli bakıyorlar bir sorsanız?

Renklipati

Veterineriniz pet oteli yokmu genellikle oluyor bazı veteriner de bizim var mesela hem kedinizi tanıyor hem ilgileniyor bellirli bir ücret karşılığında en azından aklınız kalmaz taze su mama yer bir araştırın derim