Kedim Duyarlı Değil

Kubraaybasti

Kedim dişi kısır hareketlenmesini çok istiyorum catnip aldım olmadı catnip oyuncağı aldım olmadı matatabi çubuğu aldım ısırıyor çubuğu evet ama ben tutarsam pawdiz alacaktım matatabi tozu var %99 oynar diyorlar ne yapmalıyım artık bizimkiler bana söyleniyor insan evladım olsa bu kadar oyuncağı olmazdı inanın yardımcı olabilecek var mı

7 CEVAP

busenrsila

Aynı durumdayız benim kedimde ben oynamazsam tek başına asla oynamıyor bi çanta oyuncak aldım hareketli balık bile aldım kendi kendine oynar belki diye ama yok pawdaz da aldım onunla da ben oynatırsam oynadı . Oynatmazsam da ağlıyor . Karakteri böyle diye kabullendim ama Bi çare bulursanız bana da söyleyin 😅

Ozgcrn

Kediniz nur topu gibi tembel. Yapacak bir şey yok :D

Kubraaybasti

Çok iyi anlaştığı bir kedi arkadaşı var ama birbirini yalasalarda oynasalarda kıskançlıkta oluyor pawdazla siz nasıl oynattınız bana da söyler misiniz bende deneyeyim delirecegim arkadaşına matatabi çubuğu verdim nasıl oynuyor gel de çıldırma aslında bir şeyler istiyor ama anlamıyorum oynamaya çalışıyorum oynamıyor seviyorum yatıyor sonra gidiyor

theyusra

OF BENİMKİ DE BÖYLE HAYATTA TEK BAŞINA OYNAMAZ😩 her zaman benim oynatmamı bekliyor, eğer ben oynatmasam bütün gün yatar. tek başına oynadığı tek oyuncak 3 katlı kedi oyuncağı, bir de tabletten kediler için fare/balık yakalama videoları açtığımda hoşuna gidiyor o kadar. kendi kendine şapşal şapşal oynayan kedileri görünce o kadar özeniyorum ki... eve gelen herkes bu nasıl tekir ya utanmasa yemek yemeye bile kalmayacak diyorlar... yavru değil yaşlı kedi resmen 🙄 bunun tek çözümü oyun oynadıktan sonra kediyi ödülledirmek sanırım başka bir şey işe yaramıyor çünkü.

AhsenAise

Bir kardeş sahiplendik ,o ağır başlı ,harketsiz sıpa şimdi kardeşiyle tepemizde uçuyorlar MasaAllah 😺 bir kardeş iyi olabilir imkanınız varsa

Rapisa

Onun karakteri böyle demekki. Ben kedilerime küçük bir peçeyi elimde yuvarlayıp top yapıp dışını bantla kaplayıp fırlatıp atınca peşinden koşup avını uakalamış aslan edasıyla ağzında topla geziyor tavsiye ederim.

sahraxfittiko

pawdaz pelerin alın kudursun zilli top falan alın