Sokaktaki Canları Besleme

busrausta

Merhabalar
Ben bulunduğum yerde çoğu noktada besleme yapıyorum. Çekilişlere katılsam da şans meselesi sonuçta çıkmıyor. Mama yardımı nereden alabilirim acaba bir bilginiz var mı? Ben market indirimlerini takip ediyorum evde de 3 kedim var onlara verdiğim mamadan dağıtıyorum hali ile biraz yoruyor ama ne olursa olsun beslemeden vazgeçmiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)

1 CEVAP

Warriorsans

Bende her ay 15 kg sokaktaki dostlarımız için mama ve konserve mamalar alıyorum ayrıcaevde de yaş mama yapıyorum baya masraflı bir durum. Herhangi yardım yapan bir yer vs şu ana kadar hiç duymadım ama kasaplardan marketlerden artık etleri artık yoksa çorbalık uygun fiyata da satılıyor onlardan alıp evde yaş mama yapabilirsin. Ben yapıp buzluğa atıyorum, hem pratik hemde maliyeti minimumda oluyor