Çok Önemli Acil Cevap Verin ?

Duygukalyon

Yavru kedim bugn çişini yaptrtmama izn vermyo kaçmaya yer arıyor sizce nedn tedirginleşti

9 CEVAP

dilanbulent

Kediniz kendi başına yapamıyor mu çişini? Siz niye yaptırmaya çalışıyorsunuz anlamadım

3 haftadan sonra kendileri yapabiliyor. Birkaç öğün gözlemleyin, kendisi yapabiliyorsa karışmayın.

Duygukalyon

Kendsi dha çok küçk çünkü 3 haftlk

Doga_qwq

merhaba 3 haftalık olsa bile kendisi yapabilir benimkisi öyle çünkü. Eğer kaçıyorsa büyük ihtimalle annesi açısından bir problem var kediler yeni doğduklarında anneleri onların popolarını yalıyorlar ki tuvaletlerini yapsınlar eğer yalamazlarsa kediniz tuvaletini yapamaz o yüzden kedinizi bir veterinere götürün

_SeNa

Kendi başına yapabilir ama kumuna alışması lazım. Gün içinde bir kaç kere kumuna koyup patileriyle eşelettirin, zamanla alışır

AhsenAise

Tuvaletini yapacağını hissettiginiz an kuma bırakın haliya yaptığı kakayi kuma koyun kendisi yapar,kabızlık olabiliyor ilk aylarda ,ben bir çay kaşığı zeytinyağı veriyordum ,rahat çıkıyorlardı

Duygukalyon

Kendsinin yaptğnı farkttm bu akşm bi yerlere kaçmaya calsyodu takp ettm salonn ortsna işedi😒 tuvalt eğtmni vermye başlasm ne zmna kdr öğrenir

Duygukalyon

Çişi yaptı bu akşm kakasnda kendi yapablrmi bn yaptırrken bile zorla yapyo sanki labzda değl

deniznergis

Nemli pamuk yardimi ile yaptirin kakasini poposunu cok sert sildiyseniz acımış olabilir kacma sebebi ondandir çişini geldigi zaman kum kabina koyup kumu hafifce eseleyin sizden gorduklerini uygulamaya basliyacaktir zamanla bunlari kumunun uzerinde yaparsaniz hemen kavrar oranin ona ait oldugunu birde ince kum kullaninki patilerinin altina batmasin rahatsiz olup girmez kumuna