Kedimin Patilerinin Üstündeki Parmağa Benzer Şey Ne İlk Kez Fark Ettim? Parmak Mı, Başka Bir Şey Mi?

abrtp

Kedimin her iki patisinin üstünde de böyle normal parmaklarına benzer bir şey var. Daha önce hiç fark etmemiştim, yeni mi fark ettim anlamadım ama dikkatimi çekti. Her ikisinde de var. Bunlar parmak mıdır? Başka bir lezyon vs. mi çıkmış anlamadım ben?

2 CEVAP

Hilalllllll

Yani o partinin aşasındaki yuvarlak tonbul şey mi....
Onu diyorsanız normal her kedide vardır yani 🙄😅

Patili_1

Her kedide vardır o merak etmetin😂bende Büyük kedilerde olduğunu biliyordum ama bi kere apartmanimda yavru kediler vardı annesi doğum yapıp gelmemişti baya bekledim ama nafile en sonunda akşam sve alıp sabah dışarı bırakıyordum bi umut belki anneleri gelir diye çünkü akşam çok soğuk oluyordu bi gün bende o şeyleri farkettim ellerinde annem de işteydi ztn işi çok yakın hemen aradım anne kedilerin ellerinde birşey çıkmış çabuk gel diye 😂 işte ama mağalesef o kedileri kurtamadık süt anne bulamadık bi tanesi asla kabul etmedi başka ztn bulamadık bir tanesi evdeyken öldü 😔bir tanesini de en son veterinere vermiştik daha iyi bakar diye süt tozu ile besliyordum daha 1 haftalıkken biri öldü o öldüğü an diğerini veterinere götürdük acaba hastalıktan mı öldü diye veterinerimiz ilaç fln vermişti bi kaç gün daha bakmıştık sonra veterinere verdik yoğun bakıma fln koyarlar diye onların bakmasını istedik ama mağalesef o da ölmüş😔😭