Kedim Mama Değişiminden Sonra İshal Oldu Ne Yapmalıyım?

Tunaninannesi

Sanırım mama değişimini çok alıştırmadan yaptık. Çok kötü kokuyor ve dün sabaha karşı ilk defa halıya yaptı. Eski mamaya tekrar döneyim mi?

4 CEVAP

Elifkoc

eski mamanın markası güzelse ondan verebilirsiniz

buduu

Evde enterogermina kids falan varsa verebilirsiniz, probiyotik desteği iyi gelir

Tunaninannesi

Aslında 12 saat yemek vermesem sonra eski mamasından versem olur mu? Eski mamasından memnunum aslında neden değiştirdim bilmiyorum. Şimdi birden bire eski mamasını versem o da dokunur mu diye endişeleniyorum. Burada haşlanmış patates diye okudum. İşe yarar mı?

dilanbulent

Eski mamasıyla karıştırarak verin birkaç gün. Ve eski ile yeni mamasının markası nedir merak ettim?