Kedimi Ücretsiz Ahiplendirmek İstiyorum

Dulek

Kedimi ucretsiz sahiplendirmek istiyorum maddi durumum el vermediği için bakamıyorum

4 CEVAP

tyguler

her yere ilan koyun. kısirlasrırma, camlara file ve takip şartiyla sahiplendirin. cins ise kediniz hemen isteyenler cikar. ama dediğim gibi o sartlari yerine getirecek kişilere verin kedinizi.

Palyaco

Petlebide var ücretsiz sahiplendirme

Hangi ildesiniz bir post hazırlayın instagramdan paylaşın sayfaları da etiketleyin ilinizdeki

syuhel

Sahibinden , petlebi ve IG de ulaşabileceğiniz çok kişi var. İlan verin mesaj atanlarda en infe ayrintisina kadar konuşun