Miamor Cream Maltlı 6X15Gr Kullanan Var Mı ?

MunevverOzturk

Veterinerime malt önermesini sordum biofeline gimcat ya da vet's plus hangisi en uygun diye o da bunu önerdi ve 15 gunde bir vermemi istedi fiyati 45 liraymiş 2 kedim var ayda 4 tane iki ayda bir 90 tl vermem gerkiyor sper buradadan alirsam 60 liraya denk geliyor iki ayda ama kullanim sartlarini okudugumda gunluk verilmesi yaziyor aklim karisti bi malt alsam zaten irtalama 60-90 lira arasi harcayacagim 100 grm tüp ortalama 2 ay kadar gidicek sanirim sizlerin fikirleri nelerdir

7 CEVAP

Palyaco

Vest plus ta güzel uygun fiyatlı

Palyaco

Zoovital malt var daha uygun hemde iyi kediler seviyor

Palyaco

Miamor sıvı puding tarzında malt i cok pahalı bir ürün ben multivitaminini kullanıyorum haftada 1 siz normal malt alın zoovital yada gimcat 2 günde 5 cm verin hiçbir sıkıntısı kalmaz

Palyaco

Veteriner elindekini satmış size hiç alakası yok internette 30 tl aldınız urun

MunevverOzturk

Kedim tüylerinden dolayi malt kullanmama ragmen sıkıntı yaşamıstı diski yoluyla cikartamama vs gibi veterinerden aldigim malt da bilindik degildi bende az kaldigi icin malt arayislarina girdim kedimi veteriner en iyi bilir operasyon gecirdi bundan dolayi onun önerileri benim icin degerli ama piyasadaki maltlari arastirdim bu 3 unden biri olsun istedim ama bana bunu önerdi belki kullanan vardır diye sormak istedim gercekten 15 gunde bir mi veriyor her gün mü her gunse maaliyet acisindan beni çok zorlar zaten

simbakedi

her maltin uzerinde her gun verin yaziyor

MunevverOzturk

Daha satın almadim buraya sordugum gibi veterinerime de sordum evet o urun internette 30 tl baktim sadece bulamazsam diye veterinere de sordum sizde kac tl diye ve kullanan varsa gercekten 15 gunde bir vermek yeterli oluyor mu 30 gr alpha fox malt almistim ordan haftada bir vermemi soylemisti 40 tl odemistim ama ben 3 4 gunde bir veriyorum haftada bir cok az bence uzerinde de günlük yaziyor cidden kafam karismis durumda (: miamorun yas mamasini kullaniyorum cok memnunum o maltan da bir kere kullanmistim kedim bayilarak yemisti kagidini kemirecek kadar kedim bu konuda cok hassas bir kedi veterinerim saat farketmeksizin onunla cok ilgilendi ve bir cok seyin ucretini bile almadi kedimin ameliyatli donemlerinde satmak icin yapacagini sanmiyorum ama bilmiyorum tabi (: