Kedim Kabız

Siyahinsahibi

pro plan yedigi için kabız kedim zeytinyagı önermiş herkes azcık yedircek miyim zeytinyagını nasıl yapıcam

5 CEVAP

Betulb97

Ben yaş mamasına bir yemek kaşığı kadar döküyordum, ya da kefir verebilirsiniz sindirim düzenleyici etkisi var. Aynı sebepten ndye geçmeyi düşünüyorum

Gimlihanim

1 çay kaşığı gayet ideal bence. Veterinerimiz de arada sırada 1 çay kaşığı zeytinyağı verebileceğimizi söylemişti.

Seymaaacaan

Şırıngayla 2-3cc kadar verebilirsiniz

Siyahinsahibi

1 çay kaşıgı kadar az yedirdim çok olmaz dimi

Siyahinsahibi

bende geçmeyi düşünüyorum en kısa zaman ocean serisini alıcam tahılsız