Kedim Kusuluyor

inceman

Merhaba, kedim bir kaç gündür kusuyor. Internetten her zaman kullandıkları mamalarının siparişini vermiştim. Kargo iki gün gecikince sokak canlarına verdiğim liva marka mamayı yedirmek zorunda kaldım. 4-5 gündür kedim keyifsiz ve günde 3-4 kez kusuyor yemek yemiyor. Bizden uzak depo olarak kullandığımız oda da yatıyor. Nadirde olsa bahçeye yanımda 5 dk. çıkartırdım. Dün pire ilacını yaptim iç parazit hapını aldım ama kesinlikle içeremedim. Neye yorucagimi şaşırdım. Yarın veterinere götüreceğim. Basına gelen var mı acaba?

9 CEVAP

_SeNa

Kedi çimi mi kullanıyorsunuz ot var da kusmuğunda merak ettim

inceman

Bahcemizden yikayip ot veriyorum.

beyzathemoc1

çim kusturmuş olabilir vermeyin bi süre

Oqrenerde06

Çim kusturur sakın vermeyin. Kusmasının ana nedeni çim zaten şuan malt verin

Çok fazla çim yediyse olabilir benim kedimin de başına gelmişti aşırı çim tüketiminden hastalandı 5 gün veterinerde tedavi görmek zorunda kaldı

inceman

Çimi kusmaya başladıktan sonra kendi istiyor diye verdim zaten.Bahce kapısına gidip ağlıyor. Normalde cim yemek istediğinde de bu şekilde yapardı. Yani hiç çim yemeden başladı kusmalar. ILK kez bugün hasladigim tavuk etini istedi ama yemedi.Basina gelip gidiyor sürekli. Sanki yemek istiyor ama yiyemiyor gibi.

pompompurin

çim vermeyin malt macunu verin kusması geçer. çimi kusmak için yerler zaten.

altunsila

mama değişimi dokunmuş olabilir, ishal durumu da var mı? sevdiği bir yaş mama vermeyi denediniz mi?

inceman

Mevsim değişikliğinden dolayı üşütmüş. Kusmaları geçti boğazında tahriş olduğu için daha çok yaş mama veriyorum. Kızım iyileşiyor 😍 İlgilenenlere çok teşekkür ederim.