Kedi Aknesi

Kedimin çenesinde kedi aknesi var daha yeni oluşmaya başladı ne uygulayabilirim

6 CEVAP

Plastik kaplar sebep oluyor genelde mama kabınız öyleyse hemen seramik ya da toprak ya da Çelik olanlara yönelin derim :)

altunsila

Dr. Animal veya Crystalin. İkisi de alkolsüz solüsyonlar. Crystalini eczanelerden de temin edebilirsiniz. Pamuk yardımıyla orta sertlikte silin sabah akşam, 3-4 güne geçecektir. Geçmemesi ve ilerlemesi durumunda veteriner desteği gerekir.

pablopicasso

Asla plastik kap kullanmayın.

Çenesini elma yada beyaz sirke ile ıslatılmış pamukla silebilirsiniz. Evinizde andorex sprey yada gargara varsa onunla da silebilirsiniz. Hemen toparlayacaktır. Geçmiş olsun.

Aysen61

Benimde oluşmaya başlamıştı bir kedimde porselen mama kaplarına geçiş yaptım sonra kendiliğinden geçti

simbakedi

dr animal kesinlikle👍🏻 baska bir seyle ugrasmadan alip kullanin hemen geciriyor. linkini birakiyorum baska yerde daha uyguna vs bulursaniz alin derim
https://ty.gl/sy9nquaa

Benim kedimin de vardı ne yaptıysam geçmedi cristalin retino a ..sonra kendiliğinden geçti neden oldu neden geçti hiçbir fikrim yok.