Aşı Karnesini Kaybettim

tyguler

ayin 18inde veterinere gittik gelince kedimi odama koydum kutusuyla karne cebimdeydi sonra karneyi nereye koydum hiçbir fikrim yok bulamiyorum karneyi. her yere baktim ama yok. karne nasil yok olur.
Aşıya gitmemiz lazim karne yok.

yeni karne çıkarttırabilir miyiz?
kedim 1 aydan biraz fazla oldu karma asi 1, doz oldu. 2 dozu olabilir mi şimdi yoksa tekratdan mi 1. doz olmasi gerekiyor. veterinere sorarim tabiki ama yine de bilgi almak istedim.

ayrica kuduz, losemi aşılari ne zaman yapilacak onu nasıl belirleyecegiz. yani simdi biraz erken yapilırsa kedime bir şey olur mu?

su karneyi bulursam odama tablo yaptırıp asicam gercekten kac gundür ariyorum yok. evdekilere soruyorum yok biz ellemedik diyorlar.

5 CEVAP

simbakedi

veteriner asilarini kaydediyordur bilgisayara diye dusunuyorum. cunku biz gittigimizde asi karnesine gore bir islem yapilmiyor islem yapilip asi karnesine isleniyor. sorun olacagini cok dusunmuyorum ama kediniz dolaplarin altina vs sokmus olabilir gorduyse. asidan kurtulacagini dusunmus olabilir bu yolla :D

yalkuzak

smartvet uygulamasi var, veterineriniz zaten kaydediyordur kendi sistemine ama o uygulamaya da işletebilirsiniz.

keeida

Yenisini isteyebilirsiniz ve vetenirer hekiminiz sisteme kayıt ediyordur büyük ihtimalle :)

Cookietobby

Veterinerinizin kayıt etmiş olması lazım.hatta bazı vet’şer mesajla haber veriyorlar

Palyaco

Bilgisayarda kayıtlıdır bilgileriniz