Ankara Acil Yuva

Cook

Bu bebek bulunduğu bölgede istenmiyormuş.Etrafta çok köpek var,Elvankentte çocuk,etraf hep boş arazi,köpekler devamlı yavruları parçalıyormuş.Merdiven altına bile sığınmasına izin vermemiş bina sakinleri.Sahiplendirme ilanını veren orada misafir,birkaç gün içinde gidecek çok acil yuva aranıyor.

8 CEVAP

Cook

Yuva bulunamazsa ben bölgeme alacağım fakat kedilerimiz büyük ve hırçınlar maalesef,büyük ihtimalle dayak yiyecek diğerlerinden de burada

Renklipati

Evine almak istemeyenler en azından bahçesi olan kişiler de yokmu ulaşıp alsalar güvenli bahçeli bir alanda baksalar ordan bin kat iyidir

syuhel

IG sayfalarına, sahibinden . Com sitesiyle falan da koyun bide burda petlebideki yuva bulma yeri. Umarim bir yer bulunur ki ide

syuhel

Miniğe*

Cook

İnstagram sayfalarına vermiş sanırım ilanı ama sosyal medya kullanmayı çok bilmiyor ilan sahibi.Müsait olunca ben paylaşacağım

deniznergis

@cook yine senden fayda var bu miniğe,senin bölgende dayak yesinde, şu an yaşadıgı bölgede ölmesin yeterki .

Cook

@deniznergis Orada bırakmayacağım zaten,en kötü ihtimalle alırım fakat çok uysal ve çok küçük dedi ilanı veren,bir umut yuva çıkar mı diye denemek istedim,bizimkiler de çok çirkef devamlı batikonla kovalıyorum kedileri :( Yoksa alırım tabii 1 eksik 1 fazla besliyoruz zaten bi şekilde

blue_hpood

instagramda da sayfalarla paylaşın lütfen..